+36-66-322-611

kozge@bszc.hu

5600 Békéscsaba, Irányi u. 3-5.

  • Illemtan verseny

    Illemtan verseny

    Közgés siker a 18. Országos Középiskolai Illemtani Versenyen Diákjaink szép eredményeket értek el a 18. Országos Középiskolai Illemtani Verseny országos döntőjében. A lány csapat 1. helyezést ért el, a fiúk a 6. helyen végeztek. A lánycsapat tagjai: Kiss Noémi, Szabó Zsanna, Vozár Réka. A fiúcsapat tagjai: Király László, Kiss Sándor, Kindling Tamás. Felkészítő tanár: Lipták György. Gratulálunk a csapatoknak és…

    Bővebben

  • Újabb matematika sikerek

    Újabb matematika sikerek

    Iskolánk tanulója, Molnár István 12/D osztályos tanuló lett az első helyezett az SZTE Bolyai Intézet által meghirdetett Polygon Pályázat Matematikából Középiskolásoknak elnevezésű versenyén. Országos szinten 16 pályamunka érkezett be, ebből 7 fő kapott díjazást. Felkészítő tanárok: Schédl Ilona és Dr. Molnár István. Szép eredményt értek el tanulóink a matematika OKTV-n is: Molnár István 20. , Varjú…

    Bővebben

  • Új versenyeredmények

    Új versenyeredmények

    Közgés győzelem született a Hajnal Imre Matematikai Tesztversenyen! Tanulóink a 11-12. évfolyam kategóriájában eredményesen szerepeltek a Hajnal Imre Matematikai Tesztversenyen. Varjú Dániel (12/F) 1. helyezést, Molnár István (12/D) 2. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Schédl Ilona, Égi József. Mindannyiuknak gratulálunk!

    Bővebben

  • Siker az angol nyelvű retorikaversenyen

    Siker az angol nyelvű retorikaversenyen

    Angol nyelvű retorikaversenyen győztek a Közgések! Diákjaink sikeresen szerepeltek a Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium által szervezett Angol nyelvű retorikaverseny középszintű kategóriájában. Czégény Roland (9/E) 1. helyezést, Fekete-Szűcs Liza (9/E) 3. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Pomázi Erika. Gratulálunk!

    Bővebben

  • Versenyeredmény

    Versenyeredmény

    Bejutott csapatunk a Hungarikum verseny országos döntőjébe! Diákjaink a Hungarikum verseny megyei fordulóján első helyezést értek el, így bejutottak az országos döntőbe. A csapat tagjai: Puskás Tímea (9/E), Raffai Viktória (9/E), Turi Bíborka (9/E), Duma Nóra (9/E). Felkészítő tanáruk Aradszky Ilona. Gratulálunk!

    Bővebben

  • Közgés győzelem a Városi teremlabdarúgó bajnokságon

    Közgés győzelem a Városi teremlabdarúgó bajnokságon

    Csapatunk lett az első helyezett a 2019. évi Városi Teremlabdarúgó bajnokságon! A csapat egyik tagja, Varga Tamás a bajnokság legjobb játékosa díját kapta meg. A csapat tagjai: Barna Márton (11/A), Mojzsis Martin (10/F), Závoda Zalán (10/D), Farkas Ádám (9/E), Kardos Levente (11/B), Varga Tamás (11/D), Ángyán Milán (11/B), Kasik Ákos (10/D), Pacsika Soma (11/B), Vígh…

    Bővebben

  • Ismét megnyertük a Zrínyi Ilona kupát!

    Ismét megnyertük a Zrínyi Ilona kupát!

    Iskolánk diákjai a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján I. helyezést értek minden évfolyamon. Molnár István (12/D) bejutott az országos döntőbe. Az összesített eredmények alapján iskolánk csapata a megyei I. helyezést szerezte meg, így a Zrínyi Ilona kupát ebben az évben is mi kaptuk. A legeredményesebb versenyzők (I. helyezett): Mindannyikuknak gratulálunk!

    Bővebben

  • Sikeres nyelvvizsgák a Közgében

    Sikeres nyelvvizsgák a Közgében

    Iskolánk 2010 óta szervez Euroexam nyelvvizsgákat. A decemberi nyelvvizsgán 39 főből 31 szerzett nyelvvizsgabizonyítványt, a februári nyelvvizsgán 23 főből 18 tett sikeres vizsgát. A február 13-i próbanyelvvizsgán angol nyelvből írásbelin 29 fő, szóbelin 31 fő vizsgázott B2 szinten, C1 szinten 4 fő írásbeli, 3 fő szóbeli vizsgát tett.

    Bővebben

  • Ezüstérem a Bolyai versenyen

    Ezüstérem a Bolyai versenyen

    Diákjaink ezüstérmet szereztek a Bolyai Matematika Csapatversenyen Iskolánk csapata a Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjén a második helyen végzett. A csapat tagjai: Szabó Imre, Melis Nándor, Varjú Dániel és Molnár István 12/D osztályos tanulók. Felkészítő tanár: Schédl Ilona. Gratulálunk!

    Bővebben

  • Bejutottunk a Hungarikum verseny megyei döntőjébe

    Bejutottunk a Hungarikum verseny megyei döntőjébe

    Csapatunk a Hungarikum verseny járási fordulóján első helyezést ért el, így bejutott a megyei döntőbe. A csapat tagjai: Puskás Tímea (9/E), Raffai Viktória (9/E), Turi Bíborka (9/E), Duma Nóra (9/E). Felkészítő tanár: Aradszky Ilona. Gratulálunk!

    Bővebben